Populiarūs straipsniai

Lietuvių kalbos programos „pamatai“

2009-11-05 | Autorius: | KomentaraiLaukiame jūsų komentarų! »

Taigi, pirmame straipsnyje bendrai apžvelgiau mūsų projektą, o dabar pabandysiu „padėti pamatus“ lietuvių kalbos kursui ir toliau padiskutuoti apie įvairias mokyklos galimybes.

Ši schema tikrai nėra galutinė ir yra tik bandymas sukurti struktūrą, nuo kurios būtų galima pradėti kurso kūrimą.

lietuvių kalbos programa

Lietuvių kalbos programos vystymo schema (pele paspauskite ant paveikslėlio, kad jį padidinti).

Kurso pagrindu neatsitiktinai pasirinkau Lietuvos vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros kursą, nes jis turi gana aiškią mokymo programą, kitaip tariant, kur galima, noriu išvengti dviračio išradinėjimo. …skaityti toliau »


Nuo idėjos iki modelio arba ko tikėtis iš mokyklos.org

2009-09-17 | Autorius: | KomentaraiLaukiame jūsų komentarų! »

mokyklos idėja

Sveiki, visi internautai, vienu ar kitu keliu patekę į mūsų svetainę!

Šiandien yra pirmoji „oficiali“ mokykla.org projekto atidarymo plačiajai visuomenei diena.

Praėjo beveik metai nuo to laiko, kai man kilo ši idėja. Atrodytų ilgas laiko tarpas… pasirodo bendraminčių paieška yra ilgas, sunkus ir kartais į neviltį stumiantis procesas. Kaip bebūtų gaila, bet veiklūs ir idėjiniai žmonės neauga, kaip grybai po lietaus. O galėtų juk… Bet viskas gerai, kas gerai baigiasi :)

Nemažai laiko skyriau tvarkingos ir funkcionalios svetainės sukūrimui. Ji turėtų tapti įdomių diskusijų vieta ir patogiu kūrybos įrankiu, nes idėjinių projektų sėkmė dažnai priklauso nuo to, ar pasiseka sudominti žmones ir sukurti gyvybingą virtualią bendraminčių bendruomenę. …skaityti toliau »